SMD0805-020C-33V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD0805-020C-33V
JLCPCB Part #
C2760258
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 2.2mm 200mA 20ms 3.5Ω 33V 40A 500mA 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS