SMD0805-010C-33V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD0805-010C-33V
JLCPCB Part #
C2760257
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 1.5s 100mA 2.2mm 300mA 33V 40A 500mW 6Ω 750mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS