BLP023N10-T
Extended
Manufacturer
BL(Shanghai Belling)
MFR.Part #
BLP023N10-T
JLCPCB Part #
C7472700
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4mΩ@10V 1.715nF 100V 11.26nF 224nC@10V 328pF 360A 3V 416.6W N-Channel TOLL-8L MOSFETs ROHS