BSMD2920-330-33V
MFR.Part #
BSMD2920-330-33V
JLCPCB Part #
C22368177
Description
-40℃~+85℃ 1.8W 15mΩ 20s 3.3A 33V 40A 55mΩ 6.6A 2920 Resettable Fuses ROHS