BSMD2920-200-60V
MFR.Part #
BSMD2920-200-60V
JLCPCB Part #
C49233174
Description
-40℃~+85℃ 120mΩ 20mΩ 2A 2W 2mm 4.5s 40A 4A 5.44mm 60V 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS