BSMD2920-150-60V
MFR.Part #
BSMD2920-150-60V
JLCPCB Part #
C48391380
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 15A 2.1mm 230mΩ 2W 2s 35mΩ 3A 5.44mm 60V 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS