BSMD2920-100-60V
MFR.Part #
BSMD2920-100-60V
JLCPCB Part #
C3020148
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.2mm 1.5W 2.2A 40A 410mΩ 5.44mm 500ms 60V 65mΩ 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS