BSMD1812-050-33V
MFR.Part #
BSMD1812-050-33V
JLCPCB Part #
C19673875
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 150ms 150mΩ 1A 1W 33V 40A 500mA 1812 Resettable Fuses ROHS