BSMD1210-150-16V
MFR.Part #
BSMD1210-150-16V
JLCPCB Part #
C7589021
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5A 100A 110mΩ 16V 2.8mm 3.5mm 30mΩ 3A 500ms 800mW 1210 Resettable Fuses ROHS