BSMD1206-200-12V
MFR.Part #
BSMD1206-200-12V
JLCPCB Part #
C883135
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 100A 12V 15mΩ 1W 2A 3.5A 80mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS