BSMD1206-150-13.2V
MFR.Part #
BSMD1206-150-13.2V
JLCPCB Part #
C910831
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.6mm 1.9mm 13.2V 130mΩ 1W 25mΩ 3.6mm 300ms 3A 40A 1206 Resettable Fuses ROHS