BSMD1206-075-13.2V
MFR.Part #
BSMD1206-075-13.2V
JLCPCB Part #
C2977525
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.9mm 100A 13.2V 1mm 200ms 3.6mm 500mΩ 600mW 750mA 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS