BSMD0805-010-33V
MFR.Part #
BSMD0805-010-33V
JLCPCB Part #
C883101
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 1.5s 100mA 2.2mm 300mA 33V 40A 500mW 6Ω 750mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS