8307A/012-1H11
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
8307A/012-1H11
JLCPCB Part #
C596517
Package
Plugin,26x26mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 4 50A 88Ω AgSnO2In2O3 Non-Polarized - Single Coil 插件,26x26mm Automotive Relays ROHS