BW433JWX50-10ZJ
Extended
Manufacturer
BAT WIRELESS
MFR.Part #
BW433JWX50-10ZJ
Description
-45℃~+85℃ 10mm 2.5 3dBi 433MHz 50W 50mm 50Ω Rubber Ducky Antenna SMA - Antennas ROHS