BW433JWX50-10WJ
Extended
Manufacturer
BAT WIRELESS
MFR.Part #
BW433JWX50-10WJ
Description
-40℃~+80℃ 1.8 10mm 3dBi 433MHz 50W 50mm 50Ω Rubber Ducky Antenna SMA - Antennas ROHS