BW2.4SNX12-3Z9
Extended
Manufacturer
BAT WIRELESS
MFR.Part #
BW2.4SNX12-3Z9
JLCPCB Part #
C496557
Package
Plugin
Description
-40℃~+80℃ 1.8 100MHz 12mm 2.45GHz 2dBi 3mm 50W 50Ω Spring antenna 插件 Antennas ROHS