3386P-105-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3386P-105-LF
JLCPCB Part #
C48642125
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ Plugin-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS