AEO20F48N-L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AEO20F48N-L
JLCPCB Part #
C5555431
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 1.5kV 20A 3.3V 36V~75V 66W 91% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS