SRFL026-200
Extended
Manufacturer
Antenova
MFR.Part #
SRFL026-200
Description
-40℃~+85℃ 2.3dBi、2.5dBi、3.5dBi、4dBi、4.5dBi 3.2 4G Antenna 50Ω 748MHz、2.6GHz - Antennas ROHS