BD1222J50200AHF
Extended
Manufacturer
Anaren
MFR.Part #
BD1222J50200AHF
JLCPCB Part #
C502734
Package
0805
Description
-55℃~+85℃ 0.6dB 0.9dB 1.2GHz~2.2GHz 14dB 2° 30dB 50Ω:200Ω 0805 Balun ROHS