AD5245BRJZ10-RL7
MFR.Part #
AD5245BRJZ10-RL7
JLCPCB Part #
C144256
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 256 2LSB 45ppm/℃ 600kHz 8uA I2C Linear ±30% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS