SMBJ58CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMBJ58CA
JLCPCB Part #
C440309
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 58V 5uA 6.4A 600W@10/1000us 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS