SMBJ51CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMBJ51CA
JLCPCB Part #
C440307
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 51V 56.7V 5uA 600W@10/1000us 7.3A 82.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS