SMBJ11CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMBJ11CA
JLCPCB Part #
C397711
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS