SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C435569
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 4.3A 400W@10/1000us 58V 5uA 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS