SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C435567
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 4.6A 400W@10/1000us 54V 5uA 60V 87.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS