SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C435549
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.2A 22V 24.4V 35.5V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS