SMAJ17CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ17CA
JLCPCB Part #
C435544
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 27.6V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS