SM6S33A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SM6S33A-Q1
JLCPCB Part #
C19762696
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 33V 36.7V 4.6kW@10/1000us 53.3V 86A Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS