SM6S30A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SM6S30A-Q1
JLCPCB Part #
C19762694
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 30V 33.3V 4.6kW@10/1000us 48.4V 95A TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS