MBR20100CD
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
MBR20100CD
JLCPCB Part #
C397636
Package
TO-252AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 120A 20A 50uA@100V 950mV@20A TO-252AB Schottky Diodes ROHS