5.0SMDJ24A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
5.0SMDJ24A-Q1
JLCPCB Part #
C2918433
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 117.4A 24V 26.7V 43V 5kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS