YA1201510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YA1201510000G
JLCPCB Part #
C7159202
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 12P 150V 3 3.5mm 4 Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS