OQ1353010000G
MFR.Part #
OQ1353010000G
JLCPCB Part #
C6944136
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS