VL3012510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VL3012510000G
JLCPCB Part #
C6024069
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10A 15 2 2x15P 3.5mm 300V 30P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS