T31804530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
T31804530000G
JLCPCB Part #
C6545167
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 18 300V 5mm 8A Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS