PTC15NV02-473A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC15NV02-473A2020
JLCPCB Part #
C5710698
Description
1 47kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS