PS6KV40-103A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PS6KV40-103A3030
Description
1 100mW 10kΩ ±1500ppm/℃ ±30% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS