98464-G61-10ULF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
98464-G61-10ULF
JLCPCB Part #
C5413152
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
10P 2 2mm 2mm 2x5P 5 5.8mm 6.1mm Beige Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 Push-Pull,P=2mm Wire To Board Connector ROHS