T-312-508M2
Extended
Manufacturer
American Electrical Inc.
MFR.Part #
T-312-508M2
JLCPCB Part #
C7054781
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 2 2P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS