RUC-2052-26-5230-L
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RUC-2052-26-5230-L
JLCPCB Part #
C5880016
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 15ms 16A 20ms 230V 440V@AC AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS