RUC-2052-26-5230-K
MFR.Part #
RUC-2052-26-5230-K
JLCPCB Part #
C5739717
Description
-40℃~+70℃ 15ms 16A 20ms 230V 440V@AC AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS