R2M-2012-23-5240
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R2M-2012-23-5240
JLCPCB Part #
C6373037
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 24V@DC、250V@AC 5A 7ms 8ms AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS