AOK30B60D
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOK30B60D
JLCPCB Part #
C17347061
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.18mJ 137ns 2.1V@15V,30A 26ns 278W 47nC 600V 60A 71ns TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS