AMSRL1-241.2ZTR
MFR.Part #
AMSRL1-241.2ZTR
JLCPCB Part #
C7214379
Package
SMD,15.2x11.8mm
Description
1 1.2V 1A 4.6V~36V 87% SMD,15.2x11.8mm DC-DC Power Modules ROHS