AME15-9SVZ
MFR.Part #
AME15-9SVZ
JLCPCB Part #
C5585599
Package
DIP,62x45mm
Description
1 1.6A 15W 78% 85VAC~264VAC 9V DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS