AM6T-2412DH35Z
MFR.Part #
AM6T-2412DH35Z
JLCPCB Part #
C7457628
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
12V 18V~36V 2 250mA 3.5kV 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS