AM5T-2412SH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-2412SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943974
Package
DIP,32.3x21.4mm
Description
1 12V 18V~36V 3.5kV 416mA 5W 77% DIP,32.3x21.4mm Isolated Power Modules ROHS