AM40UW-2412SZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM40UW-2412SZ
JLCPCB Part #
C5584298
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
1 1.6kV 12V 3.35A 40W 90% 9V~36V DIP,50.8x50.8mm Isolated Power Modules ROHS